آموزش مسترینگ در کیوبیس به طور کامل به همراه نکات حرفه ای

مسترینگ آخرین مرحله تولید موسیقی و یکی از مهمترین بخش های کار محسوب میشه که متاسفانه اطلاعات کافی در اختیار هنرجوهای عزیز قرار نمیگیره! در این ویدیو سعی در شکستن این چرخه احمقانه عدم نشر علم شده و اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار میگیره.
در پست آموزش مسترینگ در کیوبیس به طور کامل به همراه نکات حرفه ای با ما همراه باشید!

آموزش مسترینگ در کیوبیس به طور کامل به همراه نکات حرفه ای + ویدیو

مسترینگ چیست؟ و هدف آن

بعد از انجام ریکورد پروژه و تمام شدن ضبط تمامی سازها، آوا یا آوازها؛ پروژه که از پروسه میکس نیز گذر کرد، وارد پروسه مسترینگ میشود.
مسترینگ یعنی: انجام دادن تمامی اقدامات ضروری در راستای بهبود، گسترش، حفظ یکپارچگی، بالانس و طبیعت کار و رسیدن به تارگت لاودنس موزیک در دست ساخت.
تعاریف و تفاسیر مختلفی درباره مسترینگ وجود دارند که هرکدام به نوبه خود بخشی از این مفهوم بزرگ و گسترده را توضیح می دهند.

پروسه مسترینگ در امتداد پروسه میکس به بررسی و ادامه می پردازد و کیفیت نهایی مسترینگ در ارتباط تنگاتنگ با کیفیت متریال موسیقی مربوطه و میکس آن می باشد. به طوری که اگر فقط یک ساز دارای نویز زیادی بوده که کنترل نشده یا راه حلی برای آن در نظر گرفته نشده باشد؛ در مسترینگ نیز همان نویز به مشکل کمتر که نه، بلکه به مشکل بزرگتری تبدیل خواهد شد! چون خاصیت مسترینگ بالا آوردن و بولد کردن ویژگی های میکس بوده که در همین پروسه، نویز و بقیه صداهای آزار دهنده نیز بیشتر و بلندتر به گوش می رسند!

 

جهت دانلود ویدیوی آموزشی مسترینگ در کیوبیس به طور کامل به همراه نکات حرفه ای به ادامه همین پست مراجعه فرمایید

مشاهده و دانلود ویدیو از سرور های ایرانی (نیم بها)

مشاهده ویدیو از کانال یوتیوب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

enemad-logo
0:00
0:00